Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

Biżuteria i kosztowności Zakupy

Wszystko o kolczyki bigle.

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały i inne materiały. Ważne są wszak nie tylko ich projekty, ale także walory praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie niewątpliwie rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie trafionym rozwiązaniem? Warto między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak wygodne i świetnie się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są przede wszystkim dla pań o lekko kanciastej twarzy – są długie, więc dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej buzi – zwłaszcza, gdy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Warto oczywiście zaznaczyć, iż kobiety o trochę odmiennej twarzy też mogą nosić kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą odpowiedni model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – to zależne jest od ich ceny oraz fantazji jubilera. Szczególną popularnością cieszą się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Jakie warto wybrać? To rzecz indywidualnych preferencji – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się kamień sztuczny, zatem zakup kolczyków należy przeanalizować samodzielnie.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]