Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Biżuteria i kosztowności Zakupy

Skieruj się tu po więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z ludźmi od tysięcy lat i pomimo dostępności różnych nowych projektów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie chętnie noszą kobiety oraz mężczyźni, maluchy oraz dorośli, osoby z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Najważniejszym plusem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – może się ona zarysować czy zmatowieć w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]