kolczyki długie

Garść porad dotyczących długich kolczyków

Biżuteria i kosztowności

Stylowa biżuteria znakomicie uwydatnia prawdziwy urok wszystkich kobiet i sprawdza się w najrozmaitszych sytuacjach – można ją założyć romantyczną kolację we dwoje, na wielkie wesela czy też do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do typu urody?

Kolczyki długie – wyszczuplają szyję i twarz

Długie kolczyki współgrają z różnymi typami urody – mogą je zakładać zarówno kobiety o okrągłej twarzy, jak również te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy finalnie osiągnąć. Kolczyki o długości minimum 2 centymetry znakomicie wyszczuplają szyję oraz wysmuklają twarz, a specjalne ku temu właściwości mają modele kolczyków o pociągłym, a przy tym wąskim kształcie, np. w postaci pałeczek bądź liści. Modne są także wiszące kolczyki w formie cienkich łańcuszków, które stanowią bardzo delikatny akcent, który nie dominuje stylizacji oraz pięknie prezentują się na uszach. Dzięki stosownej biżuterii cała sylwetka staje się optycznie smuklejsza i sprawia wrażenie lżejszej. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt kół – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają rysów twarzy, skorzystają z nich zatem panie, którym zależy na osiągnięciu delikatnego wydźwięku stylizacji.

Na jakie okazje możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie sprawdzą się zarówno na co dzień i od święta. Będą idealnym dodatkiem do wieczorowej sukienki, założonej przykładowo na studniówkę, uroczystości weselne czy też bal sylwestrowy. Na romantycznym spotkaniu najlepiej sprawdzą się tymczasem wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask bez dwóch zdań zachwyci partnera. Piękne kolczyki srebrne z błękitnymi cyrkoniami zaakcentują niebieski kolor oczu, a złocone pałki będą wyśmienicie pasować do pozostałych elementów złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei zakładać długie kolczyki w postaci listków – są niezobowiązujące i doskonale akcentują styl casual. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie kolczyki srebrne ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej wytworności.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]