Subtelny dodatek do licznych stylizacji – kolczyki serduszka

Biżuteria i kosztowności

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są chętnie wybieranym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, świetnie uwydatniają urodę, są też znakomitym pomysłem na prezent. Jakie rodzaje kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich materiałów zazwyczaj są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wieczory w teatrze

Wzór serca jest nierzadko wykorzystywany w jubilerstwie. Stanowi on podłoże do projektowania kolczyków tak dla kobiet, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka są delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Produkuje się je zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest przeważnie wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie górują nad stylizacją, jedynie dyskretnie podkreślają naturalną urodę właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, wieczory w teatrze oraz wesela i rewelacyjnie zgrywają się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – znakomity upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku można kupić kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota oraz srebra. Modne są również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a przy tym prezentują się nader wspaniale. Tak sztyfty, jak i modele wiszące mogą być ozdobione drogimi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze rubinowym bądź błękitnym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu oraz z mnóstwa innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – żonie, babci czy też narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o istniejącym między wami uczuciu, szacunku i miłości.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]