Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Branża budowlana

Więcej informacji o ofercie producenta okien drewnianych na www.oknostol.com.pl

Naturalne okna drewniane są niezwykle wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdej konstrukcji – od staroświeckich budynków po minimalistyczne lokale. Z jakich gatunków drewna producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one często wybierane w Polsce?

Producent okien drewnianych – klasyczne materiały

Okna drewniane cechują się współcześnie niskim współczynnikiem strat ciepła, ponieważ projektowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Producenci okien drewnianych wspaniale je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują świetne wrażenia wizualne, posiadają zaokrąglone ramy, eleganckie uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład dębu, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Organiczne materiały w połączeniu z teraźniejszymi technologiami powodują, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał organiczny

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe schody, świetne do starodawnych budynków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy restaurowaniu zabytków – to komponent organiczny i absolutnie ekologiczny. Rekonstruując zabytek warto zatem zainwestować w szlachetne, wytrzymałe i gustowne surowce drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]