Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Finanse i rachunkowość

Jeżeli interesujesz się Flobo - robotem do obsługi należności, koniecznie kliknij tu.

Właściciele przedsiębiorstw wciąż szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym i rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później nadzoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla sukcesu firmy działań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko największych firm, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną pożyteczną funkcją, niesłychanie przydatną dla tych właścicieli firm, którzy regularnie napotykają problemy z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznej obsługi należności dla hoteli, firm usługowych i biur podróży

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności abonamentowe, w związku z tym świetnie zda egzamin w szkołach prywatnych czy językowych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy pomiot za wykonanie usługi wymaga opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]