Kabel koncentryczny niezbędny do odbioru telewizji

Instalacje dla przemysłu

Potrzebujesz kabla koncentrycznego? Wejdź na telmor.pl

W dużej liczbie mieszkań znaleźć można odbiornik telewizyjny. Znaczna część z nas lubi czasem obejrzeć interesujący dokument bądź profesjonalnie prowadzony serwis informacyjny. Aby jednak odbieranie programów było możliwe, niezbędne jest zamontowanie właściwego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu na przykład kable koncentryczne, które obecnie kupimy bez żadnych problemów w sklepach , które oferują artykuły do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – czym się charakteryzuje?

W sklepach znaleźć można obecnie rozmaite kable koncentryczne, które charakteryzują się nieco innymi parametrami. Elementarny podział wyróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na wewnątrz i zewnątrz budynków. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny z całą pewnością musi spojrzeć na jego najważniejsze parametry. Znaczenie mają dopasowanie i tłumienie, które gwarantuje odbiór sygnału telewizyjnego na doskonałym poziomie. Dobrym produktem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej wykorzystanie sprawia, iż przewód wyróżnia się najwyższym poziomem i chroni sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą istotnie zmniejszać jakość obrazu. Kable koncentryczne najlepszych firm doskonale sprawdzają się nie tylko w rozbudowie, ale też podczas modernizacji sieci kablowych zarówno małych, jak i naprawdę wielkich operatorów. Większość kabli koncentrycznych opracowana została zgodnie z wyśrubowanymi wytycznymi produkcyjnymi. Na skutek tego wahania parametrów w ich przypadku są zwykle bardzo małe lub żadne.

Kabel koncentryczny – jakiego typu materiałów używa się do jego wykonania?

Kable koncentryczne stanowią fuzja materiałów różnego rodzaju. Bardzo często rdzeń robiony jest z miedzi. Miedź jest materiałem trwałym, który nie traci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania. W przypadku kabli przeznaczonych do montowania w warunkach zewnętrznych, do wykonania osłony stosuje się materiały niewrażliwe na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]