Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Instalacje dla przemysłu

Dostawca przekładni falowych - zobaczcie co może wam zaoferować.

Powszechne wykorzystanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po efektywne rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i Sesame Motor Corp

Działająca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników elektrycznych DC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez cenionych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się dużą solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane między innymi w produkcji frezarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej napędy serwo z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, jak również przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]