Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Instalacje dla przemysłu

Chcesz zamówić wzmacniacz szerokopasmowy? Zobacz tutaj.

Wzmacniacz szerokopasmowy to innowacyjny sprzęt używany przez operatorów TVK. Ich zasadniczą funkcją jest spotęgowanie mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorców. Gdzie zlokalizowany jest wzmacniasz szerokopasmowy i jakie są jego właściwości?

Wzmacniacz szerokopasmowy – wysokiej jakości sygnał

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych działają najczęściej w zakresie 50 Hz – 6 MHz. Świetnie filtrują rozmaite zakłócenia wywołane na przykład przez internet LTE i umożliwiają odbieranie treści interaktywnych. Przeważnie usytuowane są w budynkach, w których mieszkają ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest wysokiej jakości, a obsługa wzmacniacza przystępna. Sprzęty te charakteryzują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 129dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od używanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo popularny

Regulacja parametru toru RF nie nastręcza trudności. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Wzmacniacze mają również specjalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co sprawia, że są niezwykle bezpieczne. Innowacyjne modele wyposażono w profesjonalny filtr zakłóceń. Niski koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są szeroko rozpowszechnione i zapewniają odbiorcom świetną siłę sygnału w domowych telewizorach. Ogromną zaletą jest też niski poziom mocy do <5W.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]