Nauka rysunku dla amatorów i przyszłych studentów ASP

Kształcenie

Uzyskaj fachową pomoc specjalistów z szkoły rysunku na domin-krakow.pl.

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, aczkolwiek także osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego ogromne korzyści. Wykazano bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny wpływ na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest także ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż wielu z nas postanawia poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką możliwość dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których adresowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia przygotowywane są z myślą o dzieciach, dla których są sposobnością do kształtowania wrażliwości, zdolności manualnych oraz wyobraźni. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to w szczególności takich miast jak Poznań, Kraków, Gdańsk czy Katowice. Nie brak także kursów kierowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu uwielbiają rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczymy się w szkole rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dobrane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą też lekcje rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]