Wybierasz się na ASP? Zapisz się na kurs rysunku

Kształcenie

Wakacyjny kurs rysunku Kraków - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse w walce o indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz życzliwą atmosferę nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów pragnących realizować się na artystycznych kierunkach studiów, takich jak grafika lub malarstwo. Na kursy tego rodzaju zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy projektowaniem wnętrz. Świetnym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także digital painting, kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty dopasowane do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]