Filmy korporacyjne – sięgnij po nowych odbiorców

Marketing Usługi

Filmy korporacyjne to nowoczesny sposób promocji przedsiębiorstw, ich usług lub towarów. Za pomocą trwającego kilka minut klipu zmontowanego z ciekawych ujęć można oddać atmosferę panującą w danej firmie, przedstawić jej historię, misję, hasło przewodnie oraz osiągnięcia. W klipie warto też uwzględnić pracownikówbudujących na co dzień daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, zakład produkcyjny, instytucja publiczna, duża organizacja bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – promocja twojej firmy

Wideo marketing jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów rynku. Badania dowodzą, iż materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje emocje niż standardowe formy reklamy, w związku z tym coraz więcej osób działających w obszarze marketingu wykorzystuje go do promocji przedsiębiorstw. Filmy korporacyjne można zamieścić w mediach społecznościowych (YouTube, Instagram czy Facebook), a także na stronie www firmy. Materiał filmowy szybko trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a energiczny montaż i fascynujący scenariusz klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielna produkcja filmu korporacyjnego to ogromne wyzwanie – potrzebny jest profesjonalny sprzęt (kamery, oprogramowanie do montażu, oświetlenie), jak również dobry koncept i scenariusz, zatem najlepszym wyjściem będzie zwrócenie się do firmy, zawodowo zajmującej się produkcją filmów. Profesjonalna ekipa zatroszczy się o każdy aspekt filmu (łącznie z dodaniem napisów, muzyki czy głosu lektora), a nowoczesny sprzęt pozwoli utrwalić materiał w najwyższej rozdzielczości.