panoramy 360 Google

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Marketing Usługi

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń firm i lokali gastronomicznych. Najczęściej spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Wskazówki prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które można patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia generuje doznanie realnej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, nieruchomości czy budynku poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą specjalnej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników to co odróżnia je od standardowych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a potem manipulacja nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swój biznes na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealny sposób na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości zaprezentowania wnętrza hotelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest dużo bardziej atrakcyjna i pomaga gruntownie poznać konkretne miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego ufność w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na komfortowych wnętrzach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym pracujemy lub zachęcić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek w teorii można zrealizować samodzielnie, jednak do celów marketingowych warto wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję stworzenia najlepszej jakości zdjęć, które w dodatku będą ciekawsze dla widza. Sama usługa nie jest również droga czy trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów zalecanych przez Google do opracowania zdjęć 360 stopni. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili konkretne wymagania jakościowe Google i zamieścili określoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]