Wirtualny spacer w Mapach Google coraz popularniejszy. Dlaczego?

Marketing Usługi

Potrzebujesz przygotować wirtualny spacer Krynica Zdrój? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na www.fotografsv.pl

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa czy też nieruchomości, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo podmiotów nie do końca jednakże wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go natomiast udostępnić dla klientów na stronie www naszej firmy.

Jakie branże mogą zyskać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google i na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – dość szybko wykonają taki spacer i wgrają go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, aby pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy także pokazać tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]