Tabliczki na drzwi ułatwią poruszanie się po zakładzie pracy

Ochrona i bezpieczeństwo

Szukasz tabliczek na drzwi? Sprawdź www.poniedzialek.pl/tabliczki-informacyjne-na-drzwi

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo różnorakich pomieszczeń, które mają większe lub mniejsze znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie pokoju, który w danym momencie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, biur i urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość błyskawicznego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje potrzebna nam w danej chwili osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy przykładowo w zakładzie pracy odchodzi pracownik, dane na tabliczce można bez trudu wymienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie ogromnie popularne. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz samego napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się także przy wejściu do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]