Obozy tenisowe

Hobby i rozrywka Sport, hobby, rekreacja

Obóz tenisowy - tu przeczytasz o korzystnej ofercie.

Wakacje to okres, który możesz przesiedzieć w domu, oglądając wszystkie filmy. Można również spędzić je w sposób aktywny. Ciekawą propozycją spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – aktywnie i fascynująco

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Najczęściej lekcje odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godz. treningu w każdym dniu. Poza tym, dzieci chodzą na basen oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można zobaczyć dziką faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wakacje zagraniczne. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie magicznie może być w Bieszczadach. Właśnie w takich miejscach organizuje się najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

Obozy tenisowe adresowane są przede wszystkim do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i uczniowie podstawówek. Na rynku znaleźć można też oferty dla osób dorosłych.

Dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]