Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Sport, hobby, rekreacja Turystyka

Tutaj poznasz aktualną ofertę wypraw w góry.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który ceni bezpieczne i świetnie przygotowane eskapady kierowane przez kompetentnych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są pasma górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w podobnych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również mocna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o zaawansowanych umiejętnościach i ponadprzeciętnej wytrzymałości.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą intensywne doznania. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie marzeń oraz sprawdzenie się w trudnych sytuacjach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają na wskroś charakter górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć potencjalne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Andy oraz Himalaje.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]