Apartamenty w Białce Tatrzańskiej – czy warto przyjechać tu na wakacje?

Turystyka

Jesteś zainteresowany pełną ofertą apartamentów w Białce Tatrzańskiej? Nie wahaj się! Skieruj się na tatrytop.pl.

Mnóstwo turystów wypatruje pod koniec roku ofert wakacji w tropikach bądź poszukuje miejsc w atrakcyjnych kurortach za granicą, by pojeździć na nartach. Lecz polskie góry wciąż mają mnóstwo do zaoferowania, jak odpoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych zakątków jak Jaworzyna Krynicka oraz Wisła, jest jedną z głównych podhalańskich atrakcji.

Białka Tatrzańska – atrakcje dla sympatyków nart i nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy znajdą tu aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych zjazdów jest dopasowany do średnio zaawansowanych i początkujących narciarzy, zatem Białka jest znakomitym wyborem na wakacje dla tych, którzy dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodziców z maluchami. Innym atutem zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest swoboda skorzystania z licznych kolejek krzesełkowych, które uproszczą dotarcie do konkretnej trasy zjazdowej.

Jednakże Białka to nie tylko miejscowość dla pasjonatów nart – znajduje się tu kilka całorocznych atrakcji, które rekomendujemy zwiedzić. Atrakcyjnym punktem w Białce Tatrzańskiej są popularne słynny aquapark i termy, uwielbiany najmocniej przez dzieci. Najmłodszych wczasowiczom przypadnie do gustu też park linowy i ”odwrócony” domek. Osoby wolące spędzać czas w ciągłym ruchu na pewno uraduje możliwość jazdy na quadach, jak również wędrówek po okolicznych trasach turystycznych. Oprócz narciarzy, do Białki chętnie przyjeżdżają również rowerzyści, gdyż w okolicy tej miejscowości znajduje się dużo urokliwych tras rowerowych. Prócz tego, jak to na ogół bywa na terenach turystycznych, odległość od okolicznych interesujących miast jest niewielka, tym samym bez przeszkód można zaplanować całodniowe wysoki z Białki, by zwiedzić interesujące muzea, kościoły oraz zamki porozrzucane po okolicy.

Nocleg w Białce Tatrzańskiej – gdzie go zarezerwować?

Polskie góry są niesłychanie oblegane przez wczasowiczów, wobec tego należy zorganizować nocleg z wyprzedzeniem. Wygodny apartament w Białce Tatrzańskiej można zarezerwować korzystając m.in. z portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zebrał dziesiątki sprawdzonych kwater w Tatrach. Zależnie od swoich preferencji i zawartości portfela, klient może wybrać tu nocleg w domku, pokoju bądź luksusowym apartamencie. System filtracji rezultatów wyszukiwania pozwala w błyskawiczny sposób wyszukać kwaterę z dostępem do sauny lub miejsca parkingowego, jak również pokaże, w których miejscach przyjmowani są turyści ze zwierzątkami domowymi.

Dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]