Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Branża budowlana Usługi

Tu otrzymasz kompleksową pomoc specjalisty w dziedzinie sporządzania projektów mieszkań Kraków

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją bezbłędnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście – projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga ogromnego doświadczenia, które można nabyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia opracowywane są zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również wsparcie przy doborze nieruchomości, w fachowy sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]