okna serwis Warszawa, serwis okna

Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Usługi

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, otwierane oraz uchylane okna są narażone na różnego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien źle działają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w nienagannym stanie przez wiele lat. O ile wymianę uszczelek oraz inne proste czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać zawodowca. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowany zespół serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Zawodowiec zadba także o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]