wesele kraków, sala weselna kraków i okolice

Jak wybrać miejsce na wesele?

Usługi

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim wesele to dzień, o którym rodzina państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a czasem nawet lat. Jeśli młoda para zechce wyprawić przyjęcie dla sporej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym goście spędzą ten specjalny dzień w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – sprawdź jego odległość od kościoła i pojemność

Wybierając lokal na wesele narzeczeni powinna rozważyć parę bardzo istotnych czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników wesela, aby być pewnym, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym nowożeńcy powinni sprawdzić jak daleko od miejsca ślubu położona jest sala weselna i czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeżeli na uroczystość zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innej miejscowości, trzeba szukać lokalu na wesele, w pobliżu którego znajduje się duża baza hotelowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, ułożenie menu i dekoracja sali. Takie czynności mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie całościowej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie ślubne z niesamowitą oprawą

Młode pary z południa Polski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą zorganizować zabawę weselną w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery sale gotowe pomieścić ponad stu gości. Imprezę można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie będzie zwykle trwać dłużej niż w przybliżeniu pół godziny.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]