Planujesz imprezę na „osiemnastkę”? Wynajmij salę na 18 urodziny

Usługi

Lokal na 18 Kraków - sprawdź korzystną ofertę.

Zwykle w przypadku urodzin, imienin czy niektórych rocznic nie planujemy imprez ze znajomymi i rodziną, uważając ten dzień za taki sam jak inne. Jednak są takie kluczowe życiowe momenty, których odpowiednie celebrowanie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezspornie ukończenie 18 roku życia, a więc tzw. “osiemnastka”.

Znaleźć salę na 18 urodziny czy wyprawić imprezę w domu?

Wraz z nadejściem 18 urodzin wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła spożywać i nabywać napoje alkoholowe, głosować w wyborach, może założyć firmę czy ubiegać się o stanowiska urzędnicze. Ale zbliżając się do 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych kwestiach – dla młodych najistotniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy z kolegami. Opcją bywa poniekąd kolejna „domówka”, lecz czy zabawa w domu będzie się bardzo wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Wobec tego lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Często kilku znajomych decyduje się urządzić wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga wynajęcia odpowiednio przestronnej sali, ale w tym samym czasie pozwala na zmniejszenie jednostkowych kosztów. Poszukując miejsca na przyjęcie urodzinowe skoncentruj się na salach oferujących dużą salę taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni smakowite dania imprezowe. Chciałbyś urządzić zabawę w plenerze? Wynajmij salę na urodziny z możliwością skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim duży namiot i urządzić grill.

O co jeszcze powinieneś zadbać, kiedy organizujesz osiemnastkę?

Nie da się ukryć zabawa z okazji 18-tych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie spożywają alkohol. Polecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród obecnych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wystrój sali również jest bardzo ważny, aby zaproszeni kompletnie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Zalecamy więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie ścian zgodnie z wytycznych solenizanta, a także optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na imprezie urodzinowej doskonale sprawdzi się menu typu finger food, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można jeść bez potrzeby siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostroi przekąski nie tylko do charakteru imprezy, ale też do potrzeb oraz finansów klienta.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]