firma cateringowa kraków

Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Usługi

Gdy aranżujesz wystawny event firmowy lub rodzinny, na który chcesz zaprosić dużą liczbę gości, zapewne nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – ważne imprezy najczęściej wymagają należytej oprawy również w sferze potraw. Wszak nie godzi się położyć na stołach gości samych herbatników i oranżady. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringu.

Rodzaje usług cateringu

Profesjonalne firmy świadczące usługi cateringu najczęściej oferują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, ślubów albo chrztów, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie dań na Wigilię. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru poszczególnych eventów, przez co wyraźnie różnią się np. ceną i różnorodnością potraw dostępnych w ramach usługi. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie komunikować swoje oczekiwania, ale zarazem być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja imprez różnego rodzaju to codzienność, zatem doświadczenie nabyte w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które trafią w gust większości gości.

Usługa cateringowa – dania przyrządzone przez profesjonalnych kucharzy

Przyrządzanie potraw choćby dla małej ilości gości może być olbrzymim problemem, zwłaszcza wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na skoordynowanie pozostałych istotnych elementów eventu. Daje to także sposobność poczęstowania gości wybornymi posiłkami przyrządzonymi przez najlepszych szefów kuchni. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż istotną cechą potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezencja. Oprócz tego podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają także swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]