Profesjonalne czyszczenie grobów

Usługi

Sprzątanie grobów Kraków - więcej szczegółów o tej usłudze

Oblicze nagrobków zmarłych bliskich jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo znaleźć także ludzi na emeryturze, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty lub korekty liter.

Opieka nad grobami – ile wydamy?

Stawki, które musimy zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych najbliższych są bardzo różne. Zależą w szczególności od zakresu usług – kiedy zlecamy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast chcemy, by firma czyściła nagrobek co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem rzędu czterystu PLN co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]