Sala na przyjęcie okolicznościowe – wybierz najlepsze miejsce na imprezę

Usługi

Poznaj dalsze szczegóły o przyjęciach w Krakowie.

Gdy ktoś wspomina o przygotowaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z obiadem weselnym. Lecz popularne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to też chrzciny, imprezy z okazji 18-tych urodzin czy komunie. Gdy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, najczęściej nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zabukowanie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – jak dobrać miejsce?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których znaczną część gości będą stanowić małe dzieci, jak komunie lub ceremonie chrztu, warto urządzić w lokalu, który oprócz wydzierżawienia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, iż nie znudzą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wczesnego powrotu do domu. Przekąski serwowane gościom również powinny być dobrane do rodzaju przyjęcia. Organizując takie wydarzenie zaleca się zatem skorzystać z oferty firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne dania, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Znalezienie miejsca na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednak niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzciny oraz – oczywiście – zabawy weselne, które każdy z gości będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których komfortowo można pomieścić ogółem do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści aż 300 gości. Co istotne, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa świadczy kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozłożenia i przystrojenia stolików, poprzez przygotowania posiłków, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]