Strzeżony parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Spedycja, transport, logistyka Usługi

Sprawdź parking Kraków lotnisko na pandaparking.pl

Kluczowe plusy lotów samolotem, które sprawiły, iż tego typu transport zdobył olbrzymią popularność, to sposobność przybycia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu, szybkość oraz wygoda. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, wiąże się jednakże z pewnymi uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo osób w tym celu musi wszak przejechać wiele kilometrów. Tak daleką drogę najdogodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy łączące się z dotarciem na lotnisko własnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce telefonicznie

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą oczywiście martwić się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, dzięki której nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do zaparkowania. Parking jest ponadto całkowicie utwardzony, co jest niesłychanie przydatne w czasie opadów deszczu lub śniegu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Jeśli wybierzemy ofertę parkingu monitorowanego przy porcie lotniczym możemy spodziewać się również licznych ułatwień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest rzecz jasna sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Ponadto kierowcy mogą liczyć na asystę personelu parkingu w wielu wypadkach, jak np. rozładowany akumulator albo ujście powietrza w oponach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]