Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Usługi

Lokal na imprezę Kraków - ta niezwykła oferta każdego pozytywnie zaskoczy.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne lub wspólne pikniki dla pracowników i ich rodzin, zadaniem których stworzenie trwałych więzi między zatrudnionymi i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują ekskluzywne eventy, np. po to, aby uczcić osiągnięte sukcesy, jak również przeróżne gale dla partnerów biznesowych, konferencje oraz szkolenia. Takie wydarzenia wymagają dobrego przygotowania, tym bardziej jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Jak wybrać salę na urządzenie imprezy firmowej?

Jeśli nie mamy w budynku firmowym pojemnych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich gali, trzeba rozejrzeć się za propozycjami wynajmu sal, które pomieszczą wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Istotne jest, aby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją estetyką do klasy planowanego wydarzenia. Ważne bankiety dla akcjonariuszy firmy, w trakcie których celebrowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w pierwszym lepszym lokalu. Warto w takich wypadkach wyprawić imprezę w unikatowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli doniosłość wydarzenia. Z kolei jeśli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się wybrać lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Wynająłeś lokal na imprezę? – pamiętaj o cateringu

Podczas planowania eventu firmowego nie można nie uwzględnić tak ważkiego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie zajmującej się cateringiem, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówione miejsce pysznych potraw dla obecnych, ale również doradzi jakie dania uwzględnić w menu i zajmie się nakryciem stołów. W czasie ekskluzywnych imprez wskazane jest również zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Powinno się więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotują nie tylko pyszne, lecz i perfekcyjnie wyglądające dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]