Urządzasz piknik? Zamów catering eventowy!

Usługi

Dowiedz się więcej o cateringu na imprezy w Krakowie.

Sezon letni obfituje w niesłychanie popularne ostatnio eventy w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy przez cały rok w rozmaitych miejscach kraju prowadzone są sympozja, benefisy bądź gale. Takie imprezy potrzebują należytej oprawy, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i apetyczny catering. Świetnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Najlepsze potrawy, wykwalifikowana obsługa – o cateringu imprezowy

Wybrałeś już lokalizację, gdzie wyprawisz piknik lub masz zarezerwowaną salę na event? Super! Teraz musisz zadbać o to, żeby zaproszeni na event goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych przekąsek, gorących dań i napojów. Miej na uwadze, że w przypadku istotnych bankietów nie wystarczy postawić stołu z przekąskami gdzieś na uboczu i mieć nadzieję, iż uczestnicy obsłużą się sami. Istotna jest cała oprawa – właściwy rozkład stolików, stylowe dekoracje, ale też prawidłowe rozłożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy wydarzenia na pewno docenią również, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą ułożone na talerzu jak w najlepszych restauracjach.

Czy opłaca się skorzystać z możliwości zamówienia cateringu imprezowego?

Atutem korzystania z usługi cateringu eventowego jest z pewnością to, iż zatrudniony zespół nie tylko przyszykuje smaczne menu, ale też kompleksowo zatroszczy się o całą jego oprawę. Potrawy będą przywiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a później profesjonalni kelnerzy obsłużą uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, jeżeli umożliwią to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas gościom pokazem live cooking, co dla uczestników może być jedyną w swoim rodzaju szansą, żeby zobaczyć na żywo jak pracują zawodowi kucharze. Trzeba zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od długiego czasu i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset uczestników. W toku ustalania szczegółów zamówienia zasugeruje ona, jakie przekąski, napoje oraz potrawy idealnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swój sprzęt na miejsce imprezy.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]