Usługa cateringu firmowego – nie warto na niej oszczędzać

Usługi

Skieruj się tutaj i dowiedz się, jak zamówić catering do firm.

Szkolenie, negocjacje biznesowe albo konferencja – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością pewnego dnia stanie przed koniecznością organizacji takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. dostarczenie napojów i posiłków dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu może pojawić się wiele osób, warto skorzystać z usług cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa ubrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Warsztaty oraz konferencje biznesowe to eventy trwające przeciętnie po 7-8 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik prelekcji, między którymi przewidziane są maksymalnie dwie kilkunastominutowe przerwy, w czasie których nie da się spożyć dużego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Z tej przyczyny tak ważne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, również zanieść na salę, w której odbywa się prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z małym poczęstunkiem, które można zjeść bez ryzyka zabrudzenia rąk czy garnituru. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – ważna część szkoleń biznesowych

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, pozwala bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Poza tym jest to też możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz obgadania w swobodnej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych sympozjów bądź płatnych wykładów nie powinni wszak pić z tekturowych kubeczków, jedząc przyniesione z domu lub zakupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc wagę wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się też o wygodę uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]