Usługi agencji detektywistycznych – nie tylko dla osób prywatnych

Usługi

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat rodziny, jak również pracowników. Doświadczona agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności partnera, warunków i sposobu opieki nad małoletnim lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych danych.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z oferty agencji detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też sprawy dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich pracownicy mają także biegłość w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać w razie rozprawy sądowej.