W centrum miasta czy na obrzeżach? Wynajem apartamentów w Zakopanem

Turystyka Usługi

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak świetnej oferty wynajmu apartamentów Zakopane!

Zakopane to jedno z najczęściej odwiedzanych miastturystycznych w naszym kraju. Jakie atrakcje oferuje ono zwiedzającym? Jakimi kryteriami należy się kierować podejmując decyzję o wynajmie apartamentów w Zakopanem?

Apartamenty w Zakopanem – popularne atrakcje i zaplecze noclegowe

Zlokalizowane w pobliżu najwyższego pasma Karpat Zakopane cieszy się popularnością zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym. Rozrywkę odnajdą w tym miejscu różne grupy turystów – Ci zainteresowani szusowaniem po trasach zjazdowych, amatorzy imprez sportowych oraz trekkingu. Na zlokalizowanej w Zakopanem naturalnej skoczni narciarskiej, czyli Wielkiej Krokwi, przeprowadzane są zawody, podczas których współzawodniczą zawodnicy z całego świata. Turyści mogą również skorzystać z kolei linowo-terenowej „Gubałówka” albo wyruszyć jednym z pieszych szlaków turystycznych – na przykład przez Dolinę Małej Łąki, wokół Doliny Chochołowskiej czy na Czerwone Wierchy. Na co wypada zwrócić uwagę decydując się na wynajem apartamentów w Zakopanem? Należałoby w pierwszej kolejności dowiedzieć się, jakie udogodnienia proponuje dane miejsce noclegowe oraz czy posiada atrakcje dla najmłodszych, takie jak plac zabaw. Niezmiernie istotna jest także lokalizacja – popularnością cieszą się zarówno apartamenty w centrum Zakopanego bądź w sąsiedztwie szlaków turystycznych, jak i kwatery na uboczu.

Skorzystaj z wyszukiwarki, żeby wyszukać luksusowe apartamenty w Zakopanem

Zaplecze noclegowe w Zakopanem jest bardzo rozbudowane – na miejscu funkcjonuje mnóstwo kwater, które zaspokoją oczekiwania niebywale kapryśnych turystów. Do wyboru są między innymi apartamenty (także typu studio), domki lub pokoje. Na turystów oczekują liczne udogodnienia, dzięki którym wypoczynek w Zakopanem jest niewymownie luksusowy – niektóre domki są wyposażone w palenisko, mają w ofercie dostęp do jacuzzijak również gwarantują najemcom podstawowe urządzenia AGD (suszarkę do włosów, zmywarkę, lodówkę) oraz RTV (radio, telewizor). Nowocześnie zaaranżowane domki i rezydencje ułatwiają odpoczynek po aktywnie spędzonym dniu na stoku. Podejmując decyzję o wynajmie apartamentów warto również sprawdzić, czy wybrana kwatera dysponuje parkingiem, a także czy jest przyjazne dla domowych zwierząt – to ważne jeżeli zamierzamy wziąć ze sobą psa. Obszerny wybór ofert udostępniają strony internetowe umożliwiające filtrowanie ogłoszeń zgodnie z różnorodnymi kryteriami. Za pośrednictwem nieskomplikowanej wyszukiwarki w mgnieniu oka można znaleźć apartament bądź dom wolny w danym okresie, który zapewnia parking, posiada miejsce zabaw dla najmłodszych i widok na Tatry.

Dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]