Wylatujesz na wakacje? Zostaw samochód na parkingu w Balicach

Spedycja, transport, logistyka Usługi

Wszystko o parkingu przy Balicach odszukasz pod tym linkiem.

Latanie jest coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego samochodu, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach często zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]