Zalety cateringu kanapkowego

Usługi

Na lastrada.pl/catering-eventowy/catering-koktajlowy/ poznasz aktualną ofertę przekąsek cateringowych.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudna, gdy mamy pod dostatkiem wolnego czasu na kupowanie niezbędnych napojów i produktów, a także późniejsze samodzielne przyrządzanie z nich apetycznych przekąsek dla zaproszonych uczestników zabawy. Wprawdzie nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to od razu, że trzeba odpuścić zamiar świętowania znaczącego jubileuszu. W takim przypadku zalecamy skorzystać z usług tzw.cateringu kanapkowego.

Potrawy, które zjesz nie używając sztućców sztućców

Catering kanapkowy, znany także jako finger food catering, to oferta adresowana przede wszystkim do firm, jednak decydują się na nią dość często również różne stowarzyszenia i osoby prywatne planujące wykwintne spotkania. Polega ona na dostarczenie na bankiet posiłków w wariancie finger food, czyli maleńkich przekąsek, które można skonsumować na stojąco i bez konieczności użycia sztućców. Przy idealnym cateringu finger food nie ma potrzeby używać talerza – to dosłownie porcja na “raz”. Finger food to głównie koreczki, tartoletki warzywne i owocowe czy też kanapki. Ten model cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich gości. Pozwala on na uczestniczenie w nieskrępowanych pogawędkach, przy czym nie redukuje kontaktu wyłącznie do osób siedzących przy konkretnym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stolik dla wszystkich uczestników

Zlecenie przyszykowania cateringu kanapkowego zewnętrznemu podmiotowi ma sporo atutów, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim dzięki niemu pozbywamy się problemu z ułożeniem stołów i stresu z usadzaniem gości wydarzenia. Zimne i gorące napoje oraz dania postawione są na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy poczuje taką potrzebę. Jest to niezmiernie praktyczne przede wszystkim w mniejszych wnętrzach, gdzie rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby trudne. Catering finger food automatycznie sprawia również, iż bankiet ma mniej oficjalny, przyjemniejszy nastrój. Warto podkreślić, że menu z poręcznych przekąsek jest przeważnie tańsze aniżeli eleganckie obiady, a dodatkowo daje większą możliwość dostosowania ich do wyborów żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do kuchni, a to nierzadko stanowiło główną przeszkodę przy urządzaniu imprez w siedzibach firm.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]