Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Wymiar sprawiedliwości

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku zaistnienia szkody jesteśmy gotowi do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na śliskiej nawierzchni. Często prowadzimy również sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak podanie nieprawidłowych leków, leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej czy powikłania przy operacji lub porodzie.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia spraw o odszkodowanie zmagamy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba, pobicie czy kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to także z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może domagać się poszkodowany. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie zawsze pozwala nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego rozwoju sprawy.