Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Wymiar sprawiedliwości

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza praca skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także ochronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozkwitem firmy, postępowanie zgodnie z prawem pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. W tym zakresie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego zwolnienia czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.