Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Wejdź na blog o wyposażeniu wnętrz.

Najbardziej komfortowo czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni akcesoriami pasującymi do naszej osobowości. W takim pomieszczeniu możemy łatwiej wypocząć po trudnym dniu pracy. Dlatego tak istotna jest troska o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni domowej. Jeśli zatem aranżujesz właśnie dom bądź dopiero myślisz o jakimś remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie sklepu Deco Skład z Poznania.

Tekstylia do kuchni i meble do sypialni zamówisz w Deco Skład

Deco Skład oferuje akcesoria, dekoracje oraz wyposażenie wnętrz zaprojektowane w modnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Jego głównym wyznacznikiem jest prosty wygląd, duża doza surowości, jak również dążenie do wykorzystaniasurowców naturalnych, nierzadko obrabianych manualnie. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i po prawdzie każdy wyłuska z niego coś co będzie mu odpowiadać – używane są w nim zarówno elementy folkowe, a zarazem prym wiodą tu również mocne dążenia, aby aranżować pomieszczenia w w okrojonej palecie kolorów.

W Deco Sładzie, którego którego ofertę można przejrzeć online albo odwiedzić sklep stacjonarny w Poznaniu, znajdziesz szeroka selekcję dodatków do jadalni, łazienki i kuchni, jak również dekoracji i mebli do pokoju dziecka, salonu czy przedpokoju. Tu zamówisz przybory do przechowywania, gotowania oraz pieczenia, jak również wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i tekstylia kuchenne, które urzekną całą rodzinę. Jeśli pragniesz pięknie zaaranżować łazienkę, zaopatrz się w wyposażenie i zestawy łazienkowe uważnie wybrane z asortymentu najlepszych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie wyszukasz sporo dodatków w tych kolorach.

Brak Ci nowych inspiracji? Odwiedzaj systematycznie blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład prowadzi blog, w którym cyklicznie prezentuje mnóstwo fachowych porad z obszaru wyposażenia wnętrz. Porady, które tam otrzymasz odnoszą się nie tylko do urządzania pomieszczeń, kupna ergonomicznych sprzętów czy wyboru praktycznych akcesoriów oraz dodatków pasujących do określonego stylu. To też interesujące pomysły na upominki dla bliskich z okazji różnorodnych wydarzeń, rocznic i świąt. Warto odwiedzać ten blog systematycznie, aby być wciąż na bieżąco z obowiązującymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Dane kontaktowe:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]