Jakie kufry do motocykla?

Zagadnienia motoryzacyjne

Więcej o kufrach na motor na www.motoakcesoria.com.pl.

Nie ma znaczenia, czy jesteś wielbicielem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewnie notorycznie musisz przewieźć jakiś bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to przyjemne. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej komfortowych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motocykl. Jednak jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – typy / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie stosownej nakładki – mogą służyć jako oparcie, co uzupełnia wygodę jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub ewentualnie od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego zanim dokona się zakupu, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami pojedynczych produktów – i wybrać taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba typy, a to pozwoli Ci przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego doboru kufra na motocykl, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jednakowoż także na jego markę. My polecamy w szczególności markę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]