Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Marketing Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Więcej szczegółów o pozycjonowaniu Krakow.

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych usług i towarów przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest wszak obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, działających wyłącznie w określonym województwie lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie lub w Białymstoku, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – pokaż swoje usługi docelowym klientom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług korzystają przeważnie z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “ciastkarnia kraków”, “hydraulik kraków” lub “sklep z oponami kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swojej oferty potencjalnym odbiorcom, zamieszkującym konkretne miasto. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO zorientowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron www od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, jak również rozwinięcie treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a klient może monitorować codziennie efekty pozycjonowania korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]