Tworzenie sklepów internetowych – kilka słów o sklepie WooCommerce

Usługi Zagadnienia związane ze stronami www

Dowiedz się, komu zlecić wdrożenia WooCommerce. Skieruj się tutaj.

Masz firmę i pragniesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną na WordPressie, ale także jeśli nie masz w ogóle strony www i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Dlaczego opłaca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Z uwagi na to, jak dużą popularnością cieszą się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że błyskawicznie opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu online na tym CMS-ie. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada niemało zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest nieskomplikowane. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, iż łatwiej jest osiągnąć pozycje w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć większej grupie klientów. Dzięki instalacji dedykowanych wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Łatwo można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować klientom wniesienie opłaty za zamówienie przykładowo przez DotPay.pl czy PayU.pl. WooCommerce pozwala też na ewaluacjędanych sprzedaży (udostępnianie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – jedynie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce zalecamy zostawić specjalistom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o wykorzystanie wyłącznie koniecznych, sprawdzonych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści zbudują też blog, na którym łatwo można informować klientów o promocjach oraz nowych produktach albo publikować różne porady i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]