Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Zakupy

Chcesz nabyć gąsior do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach balon do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy upominek dla bliskiej osoby – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji jubileuszu, rocznicy ślubu, imienin, urodzin lub zakończenia studiów. 2-litrowe zbiorniki na wino to również idealna ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior do wina – przechowuj domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o pięciolitrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez trudu przewieziesz pyszne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]