Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Zakupy

Sprawdź, gdzie nabyć naszyjniki celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów i materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek oraz celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z rozmaitych materiałów – złota, srebra, a także srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, gwiazda, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według preferencji, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – pomyślności, władzy i wiedzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem przekory oraz nieprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj nosi się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]