Części do samochodów francuskich – co najczęściej ulega awarii

Zagadnienia motoryzacyjne Zakupy

Sprawdź, gdzie nabyć części do aut francuskich, wejdź na france-car.com.pl

Francuskie auta są najczęściej nabywanymi markami przez polskich klientów. Są lubiane przede wszystkim z uwagi na szeroką dostępność – zarówno jeśli idzie o same pojazdy, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz przystępną cenę. Najpopularniejszymi w naszym kraju francuskimi markami są Renault, Citroen i Peugeot. Sporym uznaniem cieszą się również auta firmy Dacia, która, choć pochodzi z Rumunii i tam właśnie znajdują się fabryki produkcyjne, przynależy do marki Renault. Duża popularność tych marek w Polsce to świetny powód do tego, by powiedzieć, gdzie kupić części do samochodów francuskich.

Najczęściej wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o często psujące się części do samochodów francuskich, prym wiodą z pewnością płyny eksploatacyjne oraz podzespoły ulegające zużyciu w warunkach codziennego użytkowania. Są to przede wszystkim tarcze i klocki hamulcowe, opony i żarówki, jak również płyn chłodniczy, płyn hamulcowy oraz olej silnikowy i do skrzyni biegów. Ponadto każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które szczególnie często ulegają awariom. Mogą to być przykładowo zamki, silnik, oświetlenie, układ wydechowy, elementy układu zawieszenia lub hamulce.

Jak szybko i wygodnie nabyć części do samochodów francuskich?

O ile dysponujemy koniecznymi umiejętnościami, część usterek można usunąć na własną rękę. Pozostałe z kolei wymagają stosownego sprzętu, dostępnego właściwie wyłącznie w serwisach. Bez względu o to, czy chodzi o doposażenie warsztatu, czy też o naprawę samochodu, części do aut francuskich najłatwiej zamówić online, w sklepie zajmującym się sprzedażną części zamiennych danej marki.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]