części do Renault Kraków, Renault części

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Zagadnienia motoryzacyjne Zakupy

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej się psują?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, nadwozia ,silnika i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]