Czyściwo przemysłowe – niezastąpione w walce z brudem

Zakupy

Więcej o czyściwie bawełnianym

Specjalistyczne czyściwa techniczne pozwalają na zachowanie wysokich norm czystości w wielu firmach. Jakie produkty są obecnie dostępne na rynku? Co powinno się wziąć pod uwagę przy dobieraniu czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich branżach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są najczęściej wykorzystywane w rozmaitych gałęziach gospodarki, przykładowo w warsztatach samochodowych, w firmach produkcyjnych, w branży medycznej oraz wielu pozostałych sektorach przemysłu, gdzie potrzebne są wytrzymałe i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie radzi sobie z kałużami z oleju, tłuszczem, kurzem, zaschniętym brudem, jak również innymi zanieczyszczeniami oraz wylanymi cieczami, może także być użyte do pucowania szyb czy polerowania delikatnych przedmiotów. Profesjonalne czyściwa dobrze zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry, a zarazem niezwykle mocne, elastyczne i chłonne

Papierowe i uniwersalne – warianty czyściw technicznych

W sklepach dostępne są wszelkiego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia produkty włókninowe i papierowe. Na potrzeby sektora gastronomicznego produkuje się czyściwa przeznaczone do kontaktu z pożywieniem. W sklepie Verde Avis kupisz produkty uniwersalne, z włókien do delikatnych powierzchni, niekurzące czyściwa do polerowania, do usuwania trwałych pobrudzeń, jak również produkty w opakowaniach ochronnych, które nie schną i wykorzystywane są do oczyszczania różnych nawierzchni bez użycia wody. Wysokiej jakości czyściwa przemysłowe dostępne są jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]