Ekspres do kawy Nivona – przygotuj aromatyczny napój jak barista

Wyposażenie i urządzanie mieszkania Zakupy

Kawa to smaczny napój, którym od zarania dziejów cieszą się kolejne pokolenia jej sympatyków. Wiele osób nie chce sobie wyobrazić dnia bez choćby małej jej filiżanki, a niektórzy piją ją nawet bez ustanku. Na ogół ograniczają się oni do kawy rozpuszczalnej, aczkolwiek najzagorzalsi pasjonaci kawy sięgają po nią w ziarnach i coraz częściej szukają wysokiej jakości urządzeń, które pomogą im uwolnić z nich pełen potencjał. Z myślą o nich powstały ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt za niską cenę

Pomimo iż Nivona jest całkiem nową marką (pojawiła się na początku XIX w.), to dobitnie uwydatniła już swoje istnienie na rynku sprzętu dla kawoszy. Wraz z opracowaniem najnowszych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większe uznanie znawców kawy, zwłaszcza za sprawą tego, że dostarcza na wskroś profesjonalne ekspresy w niezwykle rozsądnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona wyróżnia gustowny wygląd, utrzymany w stonowanych barwach bieli, szarości i czerni. Tym samym będą idealnie prezentować się w hotelach oraz kawiarniach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I pomimo iż mają wiele funkcji, są to ekspresy do kawy niezmiernie łatwe w obsłudze, z którym nie będzie mieć problemów żadna osoba.

Ekspresy do kawy Nivona – co ciekawego oferują?

Ekspresy marki Nivona posiadają wiele użytecznych funkcji. Niektóre z nich, m.in. modele NICR 769 i NICR 779 można zintegrować z Bluetooth i dzięki temu sterować nimi z poziomu tabletu. Z wykorzystaniem opcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 680) błyskawicznie otrzymamy jedwabną piankę do latte macchiato. Ekspresy marki Nivona posiadają też zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże uwolnić z roztartych ziaren ich mocny smak. Funkcja “Moja kawa” umożliwia z kolei zapisanie osobistych ustawień przyrządzania napojów. Co najistotniejsze, ekspresy Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.