Idealna ozdoba stołu – słój z kranikiem

Zakupy

Dowiedz się więcej o słojach z kranikiem na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Ogromną popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych napojów – np. nalewek i likierów. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, kompotów, soków i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]