Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Branża budowlana Zakupy

Znajdź kontener na gruz

Kontenery na gruz pełnią istotną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontener na gruz – postaw na wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy sporo typów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można szybko opróżnić.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]