Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

Zakupy

Znajdź maty gumowe przemysłowe

Maty podłogowe mają mnóstwo zastosowań i są używane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Maty dezynfekcyjne przejazdowe – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu sektorach – na stacjach benzynowych, w myjniach, przy stanowiskach obróbki metali, w warsztatach samochodowych, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, przy hodowli trzody chlewnej, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, a więc wszędzie tam, gdzie niezbędne jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, bakterii i grzybów, a także redukują zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, w których możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na butach. Maty te pochłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – podnieś bezpieczeństwo i ergonomię pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki którym podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz pozostałych ludzi znajdujących wewnątrz obiektów. Wybrane maty przemysłowe są powleczone warstwą wzbogaconą korundem, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Oprócz tego specjalne profile najazdowe mat przemysłowych chronią przed ewentualnym potknięciem się.

Dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]