Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Zakupy Zdrowie

Jeśli potrzebujesz maski wielokrotnego użytku, odwiedź ten adres.

COVID-19, który rozprzestrzenił się na cały glob, całkowicie zmieniła nasze kontakty społeczne oraz życie. Reguły dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania rozmaitych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do biura bądź supermarketu, gdzie zwykle napotykamy większe tłum ludzi, powinniśmy dla bezpieczeństwa nosić na nosie i ustach ochronną maskę. Jak jednakże postąpić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z tkaniny?

Trwała maseczka wielokrotnego użytku w postaci przyłbicy ochronnej

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za niewygodne i mają trudności ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, powinny wyposażyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed kontaktem z wirusem tak samo jak maseczka chirurgiczna, a więc zasłania usta i nos, ale przy tym zapewnia swobodę oddychania. Jej największymi plusami są wygoda, trwałość oraz niewielka waga, która nie przekracza 10g. Ta ochronna przyłbica wytworzona jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana po wielokroć. Jej przejrzystą przysłonę po każdorazowym użyciu można oczyścić, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet do 30 razy) w wodzie z mydłem.

Kto może korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na wygodzie. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze bądź aktywnie uprawiające sport na świeżym powietrzu docenią swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek zakładać maski ochronne podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej używanie przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Młodzież zapewne uzna za atut także to, że nie blokuje ona funkcji FaceID.

Dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]