Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Uroda i kosmetyki Zakupy

Sprawdź, gdzie kupić ozdoby do paznokci.

Ozdabianie paznokci tylko pozornie jest banalne. Tak naprawdę to skomplikowane zadanie, które wymaga stosownych zdolności oraz specjalnych materiałów. Wygląd manicure wykonanego przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z wizytą w salonie piękności. Pięknie umalowane paznokcie zachwycą każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki stają się źródłem autentycznej dumy. Jakich ozdób do paznokci oferują kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej wyglądał na naszych palcach?

Pyłki do paznokci – efekt metalicznego połysk

Do dekoracji paznokci podobno wystarczy zwykły lakier. Należy jednak mieć na uwadze, że samym lakierem nie osiągniemy naprawdę ładnych efektów. Te są możliwe jedynie przy użyciu dodatkowych produktów, jak np. pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą wyglądać dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, jakie możemy osiągnąć wykorzystując pyłki do paznokci to między innymi dowolny wymyślony wzór, metaliczny odblask czy lustrzane odbicie. Poza pyłkami, producenci oferują też ozdoby do paznokci w postaci naklejek pozwalające na osiągnięcie efektu hologramu.

Które marki wykonują ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne dodatki umożliwiające nadanie im spektakularnego wyglądu można znaleźć w ofercie wielu marek, które często są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najpopularniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Christian Louboutin, Catrice, Semilac, Indigo, Paese, Miyo, Silcare oraz Lit Cosmetics.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]